הקמת גינות

תהליך הקמת גינות הופך את הגינה שלכם למרהיבה ומהנה, שמספקת לכם מקום מפלט מרגיע מהמולת היום. חברת מתן עיצוב גינות מתמחה בתהליכי הקמת גינות בכל הארץ, עם שירות מקצועי ויעיל, שמבוסס על ידע של שנים ארוכות בתחום, עם הקפדה על כל הפרטים והשלבים הנדרשים, גם אתם יכולים ליהנות מהגינה שתמיד חלמתם עליה.

הקמת גינות בהתאם לאזור האקלים המתאים

הצלחה בגינון מבוססת על שתילת הצמחים הנכונים במקום הנכון ובזמן הנכון. הקמת גינות מתחילה עם הבנה של הגידולים המתאימים לאזור האקלים שלכם, והעונה שבה ניתן לשתול אותם. גנן מקצועי מוצא את האזור שלכם ומכין שת שתלי הפירות, הירקות, הפרחים ועשבי התיבול שישגשגו בה.

עם הכרת אזור האקלים שלכם, ניתן לתכנן את משך עונת הגידול של הפרחים והצמחים. בשלב הבא, הגנן שותל את הצמחים המתאימים לאזור ולעונה, כך שהם יחזיקו מעמד לאורך עונת הגידול.

החלטה מה לגדל

גנן מקצועי מבצע הקמת גינות בהתאם לאילוצים של אזור האקלים ולהעדפות האישיות שלכם כדי לקבוע אילו צמחים ופרחים ניתן לגדל. אם אתם מעוניינים בגינת פרחים, גינת ירק, גינת עשבי תיבול, גינת אדניות או שילוב של מספר אפשרויות, הגנן ישלב את הצמחייה האהובה עליכם בגינה.

וזה לא הכול. הגנן לוקח בחשבון גם את שטח הגינון הביתי הפנוי שלכם. אם יש לכם מקום רק לגינה קטנה, הוא יימנע משתילת צמחים גדולים.

בחירת מיקום הגינה האידיאלי

רוב הפרחים והירקות דורשים כמה שעות של אור שמש ישיר ביום. הקמת גינות מתבצעת בהתאם לאזור שמקבל מספיק שמש מלאה לשתילת הצמחים והפרחים.

גידול צמחים יהיה קל יותר גם על חלקת אדמה שטוחה שנמצאת ליד מבנה שמספקת מעט כיסוי רוח.

בדיקת האדמה

לפני הקמת גינות, המומחים של חברת מתן עיצוב גינות מבצעים בדיקת אדמה. בנוסף לזיהוי הפרופורציות של חמר, חול, סחף וחומרים אורגניים באדמת הגינה שלכם, נקבע את תקינות רמת ה-pH של האדמה ונבדוק חוסרים תזונתיים.

עם ותק של שנים בתחום תכנון, ייעוץ, הכנה ועיצוב גינות, נמליץ לכם על השיטה המתאימה ביותר לשתילת הצמחים והפרחים באדמה שלכם.

logo בניית אתרים