גינות גג

אנו בחברת "מתן גינות ופיתוח" נוכל לעצב עבורכם גינות גג מפנקות, עם כל הפינוקים שגינות קרקע נותנות ואף יותר ובהתאם לגודל המרפסת שלכם, טעמכם ותקציבכם. לנו הניסיון והמומחיות בתכנון ועיצוב מקצועי של גינות מפוארות ויפות, בהן ישולבו אדניות תואמות, כדים וצמחים על פי בחירתכם והעדפתכם האישית, כולל תאורה מתאימה. הגינה תהיה בדיוק כפי שחלמתם לשביעות רצונכם המלאה.

ניסיון והתמחות שנרכשו במהלך השנים בעיצוב גינות, בחירה נכונה של עדינות, מיכלים וסוגי מצעי הגידול, מאפשרים לנו לבצע גינות גג מרהיבות ולתווך שנים ארוך.

לפרטים והזמנות צרו קשר 052-453949 / 03-9655110

גינות גג מעוצבות

עד לאחרונה, גינות היו נחלתה של הקרקע בלבד. עם צמיחת האוכלוסייה, הפכו הגינות כיום לעמוסות, ולא תמיד דיירי הבניינים הגבוהים מעוניינים לצאת מדירתם כדי לבקר בגינה הציבורית. בין היתר בשל סיבה זו, הפכו גינות גג לפופולריות מסביב לעולם, ולאחרונה הגיעו גם לארצנו הקטנה. תכנון גינה זו אינה הליך פשוט, אך הוא משתלם כל כך בעתיד שכן הוא מעניק לדיירים פרטיות, ומעניק להם פינה שקטה לנוח בה באוויר הפתוח והנקי יחסית לעיר.

דגשים בעת תכנון גינות גג

אם אתם קוראים שורות אלו, ודאי נזכרתם בגג הבניין הישן שאתם חיים בו; הוא ישן ומתפורר ומלבד שאריות אבק ומזגנים – הוא לא מועיל במיוחד. אם החלטתם שזה הזמן לשנות את המצב – גינות גג הן הפתרון המושלם! אך שימו לב, מדובר בצעד הדורש מכם תשומת לב למספר דגשים:

  • אישור – מבעל הבית, דיירי הבניין כולם, והעירייה. בדקו שאין גורם המתנגד מכל סיבה שהיא לתכנית הקמת הגג.
  • בטיחות – משקלה של הגינה החדשה לא אמור להיות כבד מידי, בכל זאת מדובר במיכלי גידול המכוסים בקצת אדמה. ובכל זאת, רצוי לבדוק את עמידותו של הגג כדי להימנע מתאונות. בנוסף, כדאי לבדוק את אותו הדבר לגבי דרכי הגישה לגג.
  • חשיפה לאקלים – זכרו שאמנם הצמחים חייבים להיחשף לשמש, אך לא יותר מידי. הקיץ הישראלי הוא ארוך וקשה לעיתים, לכן יש לדאוג גם להצללה לגינה החדשה שלכם. הדבר נכון גם לגבי החשיפה של הגינה לרוחות העזות הפוקדות אותנו לפעמים – בחורף ובקיץ.
  • פרטיות – בין אם מדובר בגינה פרטית שלכם, או גינה לרווחת דיירי בניין; כולם מבקשים לעצמם פרטיות, אף אחד לא אוהב ששכנים מבניינים אחרים בוהים במעשיו. שקלו שתילת גדר חיה מסביב לגג, או חיפוי קיר רשת של צמחים מטפסים.
  • אחסון כלי עבודה – לנוחות אנשי המקצוע המגיעים לעבוד ולתחזק את הגינה שלכם.
  • מחיר – כמובן, עליכם לחשוב כמה בדיוק אתם מוכנים להשקיע בהקמת הגינה?

לנוח בגינה הציבורית מבלי לצאת מהבית!

אם אתם מבקשים להפיח מעט חיים בגג הבניין או הבית בו אתם גרים, לאפשר לכם ולשאר הדיירים לנוח בגינה הציבורית מבלי לנסוע עד לצד השני של העיר,  זה הזמן לפנות אל חברת מתן עיצוב גינות – יחד ניצור את הגינה המושלמת, ונהפוך את החלום למציאות, ממש כאן אצלכם בבניין.

טואול - בניית אתרים