מאמרים

תחזוקת גינות

בתוך סבך המשימות מול אנו עומדים בכל יום תחזוקת גינות הבית לא תמיד עומדת בראש סדר העדיפויות של בעלי נכסים רבים. טיפול בצמחייה הוא עבודת כפיים אשר דורשת המון זמן ואהבה למקצוע, ואם היא לא מתרחשת דרך קבע, התוצאה באה לידי ביטוי בצורה מהירה וחסרת רחמים בכל הנוגע ליכולת ההישרדות של הצמחים בגינה. זו בדיוק הסיבה לפיה תחזוקת גינות עוברת ביותר ויותר בתים מרשות הבעלים אל תחומי האחריות של חברת מתן גינון ופיתוח. צוות החברה מחזיק בניסיון עשיר מכל קצוות עולם הגינון ויכול להשקיע את הזמן והמשאבים ביצירת גינה למופת בכל בית. כל שאתם צריכים לעשות הוא להחליט איך תיראה הגינה שלכם ואנו נביא אותה לכדי שלמות בפועל.


תחזוקת גינות בפרטים הקטנים

כל תהליך העבודה בתחום תחזוקת גינות עובד על הנחת יסוד אחת- מתן טיפול מסור ככל הניתן לצמחים ומענה על הצורך הבסיסי במים, אור ודשן. בקריאה ראשונה זה אולי נשמע מאוד פשוט לביצוע, אך החיים כמו החיים אף פעם לא קלים כל כך. בתחזוקת גינות יש לתת את הדעת על כל סוג של צמחייה. לספק לעצים את הדשן המתאים להם, בעוד שהפרחים בגינה צריכים דשן אחר. יתרה מכך, השקיית הגינות תלויה גם היא בצרכי הצמחייה ולא תמיד כל הצמחים צריכים לקבת מים באותה העת. תזמון הוא מאוד משמעותי בגינות ויכול לעשות את ההבדל בין גינה פורחת לגינה נובלת. כך גם ביצירת מאזן בין אור ישיר לאור עקיף, על פי צרכי הצמח.


עבודה ללא פשרות

רק הכירות עם עולם הצומח לפרטי פרטים יכולה להביא את תחזוקת הגינות להצלחה אידיאלית. טיפוח הגינה בסיוע צוות גננים אם כך הוא לא רעיון מופרך מיסודו ויותר לקוחות בוחרים להשקיע בגנן במקום להשקיע בזמן בגינה. חברת מתן גינון ופיתוח מעמידה לרשות לקוחותיה צוות גננים מקצועי ומיומן אשר עוסק באחזקת גינות מסוגים שונים. אנו משקיעים את כל כלי העבודה וחומרי הגינון הטובים ביותר שיש ברשותנו על מנת לשמור על רמת הטיפוח של הגינה שלכם.

תחזוקת גינות
תחזוקת גינה, גינון ופיתוח, עבודות גינון, הקמת גינות
logo בניית אתרים