מאמרים

עיצוב גינות פנטהאוז

לכל בעל פנטהאוז עוברת בראש השאלה איך לנצל את שטח המרפסת, כאשר במרבית המקרים עיצוב גינות פנטהאוז הוא הרבה יותר מאשר תשובה קלה. טיפוח גינה במרפסת הפנטהאוז שלכם היא לא עוד השקעה בשתילים, נהפוך הוא. מדובר בטיפוח מהיסודות של מצחים אשר נבחרו בקפידה ומתאימים בדיוק מושלם לתנאי המחייה המתקיימים בשטח הבית שלכם. עבודה מקצועית ומחושבת יכולה לספק לכם את התוצר המוגמר אשר יחזיק מעמד לעוד שנים רבות. חברת מתן גינון ופיתוח מסייעת ללקוחות להקים את הגינה המושלמת לבית שלהם.


היתרונות של עיצוב גינות פנטהאוז

כאשר אתם חושבים על תהליך עיצוב גינות גג, ישנם כמה יתרונות משמעותיים אשר יכולים להטות את הכף לטובת התהליך כולו:

  1. ניצול שטח – שטח הגינות בבתים אלו על פי רוב הוא גדול מאוד ולא תמיד מנוצל כראוי. על מנת שלא תראו איך החצר שלכם עומדת עירומה, מומלץ להשקיע משאבים בהקמת גינה מקסימה.
  2. ערך הנכס – גינה מושקעת מהווה ייתרון בנכס שלכם על פני נכסים דומים בהם לא הוקמה גינה בשטח הפנטהאוז. בבואכם להעריך את שווי הדירה אתם תגלו שגם הפרטים הזניחים לכאורה, יכולים לשפר את עמדת הפתיחה שלכם.
  3. גינה מזמינה – לדירות פנטהאוז על פי רוב שטח רב יותר מכל דירה אחרת במבנה. אם כבר מקפידים על עיצוב דירה מושלם, מדובר לא להשקיע גם בחלקה החיצוני ולבחור עיצוב גינות פנטהאוז שישתלב עם עיצוב הדירה כולה.

מעצבים בראש שקט

בעלי נכסים רבים לא מוצאים את הפנאי לעסוק בטיפול בגינה הנמצאת ממש מתחת לאף שלהם. לרוב זו המשימה האחרונה בכל סדר העדיפויות, ואתם תשמחו להעניק את האחריות לגינה לגורם חיצוני. במקרה כזה מומלץ לבחור בגורם מקצועי ורציני אשר ישמור על גינה מטופחת ומתוקתקת. חברת מתן גינון ופיתוח מציעה לכל בעל פנטהאוז להקים את הגינה המעוצבת המושלמת לדירה שלו. אנו מתכננים אתכם את הגינה לפרטים פרטים ומוציאים לפועל את התוכנית עם כלי העבודה, חומרי הגינון והצמחייה הטובים ביותר שעומדים לרשותנו, תוך עמידה בלוח הזמנים ויצירת תוצר איכותי ללא פשרות.

עיצוב גינות פנטהאוז
גינון ופיתוח, עיצוב גינות, עבודות גינון, הקמת גינות
logo בניית אתרים