מאמרים

עיצוב גינות על גגות

באירופה כולם כבר מודעים לקיומה של האפשרות לעצב גינה יפהפייה ושקטה על גגות הבניינים הגבוהים בערים הגדולות. כעת, הטרנד הגיע גם לארצנו! עיצוב גינות גג הוא שונה לחלוטין מהמקביל לו שעל הקרקע. מסיבה זו, אלו המבקשים לבצע מהפך בגג הבניין בו הם חיים, יהיו חייבים לפנות אל חברה מקצועית המתמחה לא רק בגינון קרקע, אלא גם בקיאה ברזי גינות הגג, ומכירה לעומק את תהליך ההתקנה והאחזקה של גינות אלו.

עיצוב גינות גג – איך מתחילים?

לא תמיד יש לנו חשק לצאת מהבית ולהתרחק בשביל להגיע לגינה הקרובה אלינו ביותר. עיצוב גינות גג הפך לפופולרי כל כך בדיוק מסיבה זו. אך כיצד מתחילים בתהליך? הנה מספר טיפים לאלו שהבינו את הפוטנציאל הטמון בהתקנת גינת גג במקום מגוריהם:

  • הסכמת כל הגורמים – אל תבצעו את הצעד מבלי לקבל את אישור בעל הבית, דיירי הבניין, והעירייה. אם קיים גורם המתנגד לצעד זה, אתם עלולים למצוא עצמכם מסתבכים באי הבנות בעתיד.
  • גג בטיחותי – גגות בניינים ישנים עלולים להיות ישנים ומתפוררים לפעמים. בדקו שהגג שלכם עמיד וחזק, וכך תימנעו מתאונות בעתיד. בנוסף, בדקו את דרכי הגישה לגג על מנת לוודא שהוא נגיש לכל המבקש.
  • הגנה מפני האקלים – תנאי האקלים בישראל עלולים להיות מסוכנים לצמחיה שלכם; השמש הקופחת של הקיץ והרוחות החזקות המלוות לה (גם בחורף) עלולות לפגוע בגינה החדשה שלכם. לחברות הגינון המתמחות בכך, יש דרכים להגן על הגינה הן מפני השמש והן מפני הרוחות.
  • לשמור על הפרטיות – כדאי לשקול שתילת גדר חיה מסביב לגג, או להתקין חיפוי קיר רשת של צמחים מטפסים על מנת לשמור על הפרטיות של כל אלו המשתמשים בגינה באותו רגע.

שותים את הקפה של הבוקר באווירה אחרת

דמיינו לעצמכם, מכינים את הקפה של הבוקר לפני העבודה, ובמקום לשבת בין ארבע קירות הסלון של הדירה, אתם עולים במעלית כמה קומות ויוצאים ממנה אל הפינה הקסומה של הבניין שלכם. עם עזרתה של חברת מתן עיצוב גינות – הפנטזיה יכולה להתגשם! כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, ואנו כבר נדאג לכל השאר. אל תוותרו על החלומות שלכם, עכשיו הם קרובים מתמיד.

עיצוב גינות על גגות
גינון ופיתוח, גנן, עבודות גינון, גינות גג
logo בניית אתרים