מאמרים

עיצוב גינות גדולות במרכז

עיצוב גינות הוא בעל חשיבות עליונה, אפילו יותר מעיצוב פנים של הבית. הגינה שלנו היא חלון הראווה של הבית, היא זו שבדרך כלל מקבלת את פניהם של אורחינו ומעידה על האווירה בבית, ועל אופי בעל המקום. אין סוף עיצובים קיימים כיום לעיצוב הגינות, ובדרך כלל כשמדברים על עיצוב גינות במרכז מתכוונים לגינות גג, או גינות במרפסות. זאת כיוון שמרכז הארץ מתאפיין בנוף עירוני, והתושבים גרים בדרך כלל בבניינים רבי קומות בהם אין גינות לכל דייר.


מגוון אפשרויות של עיצוב גינות במרכז

באותה נשימה, עיצוב גינות במרכז אינו שייך רק למרפסות והגגות. ישנם יישובים רבים במרכז המתאפיינים גם בבתים פרטיים לדוגמא סביון, קריית אונו, שכונות ברמת גן וראשל"צ ועוד. המטרה בעיצוב גינות, היא לנצל את השטח הייעודי בצורה הטובה והיעילה ביותר המותאמת לכל לקוח ודרישותיו האישיות. ולכן, על חברת הגינון לבצע את העבודה תוך הקשבה מלאה והבנה של צרכי  הלקוח. לדוגמא; האם גרים ילדים בבית? האם ללקוח יש זמן לתחזק בעצמו את הגינה? אולי יחשוק בדשא סינטטי על פני דשא רגיל? ומה לגבי תאורה?

אנו בחברת מתן עיצוב גינות פועלים במגוון תחומי הגינון:

  • עיצוב ואחזקת גינות.
  • עיצוב ואחזקת גינות גג.
  • התקנת תאורת גן.
  • התקנת דשא סינטטי.
  • ועוד.

מתן עיצוב גינות – המומחים בגינון

כל גינה טומנת בחובה סיפור המותאם לאופי בעליה ודרישותיו ממנה. המומחים של חברת מתן עיצוב גינות ינתחו יחד אתכם את הצרכים שלכם מהגינה החדשה, ויעצבו אותה עפ"י טעמכם האישי, כך שיהיה ברור שהגינה הזו שלכם! אנו מתמחים בעיצוב גינות פרטיות, אולמות אירועים, עיצוב גנים, ועוד. לאחר התקנת הגינה עבודתנו לא נגמרת – אנו מציעים שירותי אחזקה במידת הצורך לכל סוגי הגינות והגנים.

עיצוב גינות גדולות במרכז
גינון ופיתוח, גנן, עבודות גינון, הקמת גינות
logo בניית אתרים