עיצוב גינות גג

גינה היא דבר אשר ידוע כי הוא מסב לכל מתחם אשר בו הוא מצוי לא מעט יופי, חן ופסטורליות של טבע. הגינות המוכרות והסטנדרטיות הינן גינות המוקמות על הקרקע, אולם כיום ישנו טרנד חדש ועדכני אשר הופך את עולם הגינות למשהו מיוחד ביותר. עיצוב גינות גג הינו דבר אשר רבים בוחרים בו בכדי להפוך את גג ביתם למתחם מרהיב ופסטורלי. עיצוב גינות גג אינו דומה לעיצוב ותכנון גינות על הקרקע ולכן, בכדי ליצור לעצמך גינה על גג ביתך, יש לבחור בגנן מומחה ומקצועי באופן ספציפי בעיצוב גינות גג.

גינה מעוצבת בגג
גינה מעוצבת בגג
גינה מעוצבת בגג

מהי גינת גג?

גינת גג היא גינה אשר דומה באופייה ובמראה שלה לגינה אשר מוקמת על הקרקע, אולם, הגינה מוקמת על הגג. בכדי ליצור גינת גג, יש צורך לבחון היטב ראשית האם אופי ומבנה הגג מתאים ליצירת גינה עליו. שנית, יש לוודא האם אין רטיבות בגג. במידה ויש רטיבות בגג, יש צורך להיעזר באיטום הגג באופן כלשהו בכדי למנוע את הרטיבות שיכולה לפגוע בגינה. כמו כן, לא כל סוגי הפרחים מתאימים לשתילה כל גג ולכן, חשוב לבחור את הפרחים המתאימים לגג, אשר יפרחו ויסבו לגינה מראה טוב. בנוסך לכף, כמובן שיש להיעזר בתאורה כלשהי המייפה את הגינה בגג ובעוד אלמנטים דקורטיביים נוספים שיסייעו לגינת הגג שלכם להיות מושלמת


עיצוב גינות גג מושלמות – מתן גינון הפיתוח

מתן גינון ופיתוח הינה החברה הטובה ביותר בתחום הגינון על כל רבדיו. גם כאשר מדובר בגינות מיוחדות על הגג, הצוות המקצועי של החברה יסייע לך ליצור את הגינה המושלמת בהתאם לתנאים הרלוונטיים הנתונים בגג לצורך הקמת הגינה. הצוות המקצוע יבחן את מבנה הגג ומראהו ולאחר מכן יחל בכל הפעולות הרלוונטיות הדרושות להקמת גינת הגג בצורה יעילה ואיכותית.

צור קשר עם מתן גינון ופיתוח וצור לעצמך גינת גג מושלמת.


עיצוב גינות גג בפנטהאוזים

עיצוב גינות גג היא תופעה רחבה מאוד בשנים האחרונות. האפשרות להתקין על גג הבית הפרטי או הגג המשותף מערכות השקיה מורכבות וליצור פינת חמד ירוקה ומעניינת מאפשרת לכם לשבור את השגרה ולהשתמש בצורה יעילה מאוד בשטח שלרוב לא מנוצל כראוי. גגות הבתים הופכים בין רגע למרחב בעל משמעות אשר משרת את כל המתגוררים בבניין ויכול להיות מקום בילוי בטוח לילדים. השקעה בעיצוב גינות גג היא כה נפוצה, ולכן לקוחות רבים של חברת מתן גינון ופיתוח מעוניינים לקבל הכוונה מקצועית שתהפוך את הגג הביתי שלהם לחלל גינה מיוחד במינו עם מגוון צמחים רחב אשר יכול לשרוד בגובה ובחשיפה לאור.


עיצוב גינות גג – הופכים את הגג לחוויה

בבואכם לשקם את גג הבית שלכם אתם רוצים להשקיע מחשבה בכל תהליך עיצוב גינות גג. על מנת לעצב את הגג בצורה אידיאלית מומלץ לתת את הדעת על שלושה אספקטים חשובים שיכולים להיות מעניינים:

  1. חשיפה לאור – גגות הבתים הם שטחים אשר באופן קבוע חשופים לשמש החמה של ישראל. לכן, לא ניתן לשתול צמחים אשר מביעים רגישות מיוחדת לאור ולא יכולים לעמוד בחשיפה הגבוה.
  2. מערכות השקיה – שלא כמו בגינות רגילות, בתהליך עיצוב גינות גג יש צורך לבחון את מיקומן של מערכות ההשקיה ולוודא כי המערכות יכולות להתמודד עם כמויות מים גדולות.
  3. טיפוח לאורך זמן – השקעה לאורך זמן בדישון האדמה ועיצובי הצמחים מתחייבת גם בגינות גג. לכן, לאחר ההקמה הראשונית אתם רוצים לוודא כי הטיפוח הקבוע הוא מושלם ומתאים לצרכי הצמחייה.

כל מה שרציתם מחצר על גג הבית

הגג הביתי שלכם לא חייב להיות משעמם וחסר כל שימוש. ישראלים רבים בשנים האחרונות מוצאים לנכון להתמיד ביצירת גגות שהם יצירות אמנות בפני עצמם. כל גג יכול להיות שונה לחלוטין ולהתאים לאופי הדיירים בבית על מנת ליצור אווירה מושלמת למבנה. כך או כך, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתייעץ עם צוות מתן גינון ופיתוח בכדי ליצור את שילובי הצמחים האידיאליים לגודל הגג שלכם.


עיצוב גינת גג ירוקה ופורחת

גינת גג מאפשרת עבור אנשים רבים כיום להחזיר קצת מן הטבע האבוד חזרה לחייהם. "מתן גינון ופיתוח" ישמחו לעזור לכם במשימה זו. חברתנו מתמחה בתכנון, הכנה ועיצוב גינות. הצוות המקצועי שלנו מוכשר לעבודתו ומנוסה בה ברמה גבוהה. אנו מקפידים על הענקת שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח ולקוח ונשמח לעמוד לצדכם ולסייע בהקמתה של הגינה המושלמת ביותר בעבורכם גם על גג הבית. 

כל אחד מאתנו חלם בשלב כזה או אחר בחייו על בית פרטי עם גינה קטנה ומלבלבת. אך בעוד בחרנו לעבור אל העיר הגדולה והבניינים הגבוהים שלה, הספקנו לגלות כי החלום על הגינה שלנו עלול לא להתגשם. אך אל דאגה, פיתוחים טכנולוגים ויצירתיות אנושים מבטיחים לכם כי כל חלום ניתן להגשים. הקמה של גינת גג הינה אפשרית ואפילו נפוצה מאוד בכל רחבי העולם. הבשורה החדשה הגיע לארץ לא מזמן, אך מאותו רגע הסעירה את כולם. 

כעת כל אחד יכול לזכות בגינה מלבלבת, ממש על גג ביתו. כל שיהיה עליכם לעשות הוא לוודא כי שאר הדיירים בבניין לא מתנגדים וכי מבחינה מבנית, הגג שלכם יכול לשאת העומס המשקל של הגינה יחד עם שלל החומרים והאביזרים הנלווים לה. לאחר מכן תוכלו להיעזר החברת גינון מקצועית, אשר מנוסה בתחום גינות הגג, ויחד תוכלו ליצור את העיצוב האידיאלי עבור הגינה החדשה שלכם. 


מתחברים לשכנים

רבים מאיתנו לא מכירים את השכנים. אך לאחר הקמתה של גינת גג, תוכלו למצוא את הזמן להכיר את האנשים שגרים סמוך אליכם כל אותם שנים. כך לשבת ולשוחח, על כוס קפה, בגינה החדשה והמשותפת שלכם. זהו הרגע המושלם להכיר חברים חדשים, בזמן שאתם יושבים על גג העולם, מוקפים בטבע פורח ומשקיפים על השקיעה. 

חברת "מתן גינון ופיתוח" מוכנים ומזומנים לסייע לכם בכל שלבי הקמת הגינה. החל מהנחת התשתיות הדרושות ועד להוספה של תאורת גינה מעוצבת על מנת שתוכלו ליהנות מן הגינה החדשה שלכם גם בשעות הערב והלילה.


עיצוב גינות גג ומרפסת לכל דורש

יצירה של עיצוב גינות גג הינה טרנד פופולרי במיוחד בכל רחבי העולם, אשר רק לאחרונה הגיע גם לארץ. חברת "מתן גינון ופיתוח" תעמיד לשירותכם ותשמח לסייע ליצירת הגינה האידיאלית אשר יכולה לשגשג ולפרוח גם בשעה שהיא נמצאת על הגג של הבית שלכם. חברתנו תבצע את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לוודא כי הגג שלכם אכן יכול לשאת בגינה ולא ייפגע עקב התשתיות והצמחים אשר עתידים לעטר אותו. 

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי אנשים רבים בוחרים לגור דווקא בערים הגדולות והמפותחות. אך בשעה שאנו מוקפים בבטון מכל עבר, כמעט ולא נשאר מקום לטבע בחיים שלנו. עיצוב גינות גג וגינות במרפסת מאפשר כיום לכל אדם להקים את הגינה המושלמת גם אם הוא גר בבניין רב קומות. 

על מנת ליצור את העיצוב המושלם עבור גינת הגג שלכם, יהיה עליכם קודם לוודא מול שאר השכנים וועד הבית כי אין התנגדויות למשימה הזו. לאחר מכן תוכלו ליצור קשר עם חברת גינון אשר מתמחה בתחום גינות הגג. יחד תוכלו ליצור את העיצוב המרשים ביותר עבור הגינה החדשה שלכם. 

כחלק מתהליך התכנון, יהיה על חברת הגינון למצוא את הפתרונות היעילים ביותר עבור מערכת השקיה יעילה וחסכונית, תאורת גן שתאפשר לכם לשבת בגינה גם בערב וכמובן יצירה של המצע הטוב ביותר עליו יגדלו כל הצמחים אשר תבחרו.


עבודה למקצוענים בלבד

יצירה של גינה על גג בניין הינה משימה מורכבת אשר חייבת את מעורבותם של אנשי מקצוע מנוסים. חייבים להבין מה יהיה המשקל שהגג יוכל לשאת, הן מבחינת המשקל של הגינה והאביזרים הנלווים לה והן האנשים אשר יגיעו לבקר בה. חברת "מתן גינון ופיתוח" תשמח להציע לכם את שירותיה. חברתנו מתמחה בתחום גינות הגג ומכירה את כלל תהליך התכנון והעיצוב של גינות מסוג זה על כל פרטיה. צרו קשר עוד היום על מנת להתרשם משלל הפרויקטים הדומים אשר יצרנו במהלך השנים.


עיצוב גינות ומרפסות – כל מה שחשוב לדעת

כל בעלים של נכס בישראל מעוניין להביא את כל חלל הנכס לשיא תפארתו וכחלק מזה להשקיע בתהליך עיצוב גינות ומרפסות. גינה מוקפדת ומעוצבת היא לא רק סמל סטטוס או מקור לגאווה של הבעלים אלא גם ריאה ירוקה קטנה בתוך עולם מלא זיהום וכלי רכב. לכן אי אפשר להתעלם מהחשיבות שב- הקמת גינות אלו במקומות בהם יש היתכנות לקיום צמחייה לאורך זמן. על מנת להקים גינה שתתקיים לאורך זמן אתם צריכים להכיר את עולם הגינון או להסתייע בצוות מקצועי ואמין. חברת מתן גינון ופיתוח מסייעת לבעלי בתים רבים להקים גינה מקסימה וירוקה בשטח הבית.


חמישה טיפים להקמת גינה במרפסת

כדי לשתול גינה אשר תשרת אתכם לאורך פרק הזמן הגדול ביותר אתם צריכים לקחת בחשבון חמישה פרמטרים חשובים ביותר:

  1. השקעה – קחו בחשבון שגינה איכותית דורשת זמן גינון. במידה ואין לכם את הזמן או הסבלנות אתם צריכים לתכנן את הגינה כך שתשתלו בה צמחים שלא דורשים טיפול יום יומי.
  2. טעם אישי – שילובי הצמחים הם עניין של טעם אישי ואתם רוצים לבחור את הפרחים והעצים אשר יהפכו אתכם למאושרים בחלקכם.
  3. אור – התייחסו למשאב האור הטבעי ולכמות בו המרפסת שלכם נחשפת לאור. בהתאמה בחרו את הזנים הנשתלים כך שלא יחסר להם אור והם יוכלו לגדול בצורה אידיאלית.
  4. השקיה – אם אתם רוצים, ניתן להתקין מערכות השקיה מתוחכמות אשר יפתרו אתכם מהטיפול היום יומי ויאפשרו לכם לגדל צמחים שונים בעלי צרכי מים שונים.
  5. ייעוץ מקצועי – לעיתים כדאי לתכנן את יסודות הגינה עם אדם מיומן בתחום הגינון שיכול לתת לכם עצות יעילות להקמת חלקה מלבלבת.

השקעה שחוזרת אליכם

הקמה של גינה היא השקעה שצריכה לבוא מהלב. את האהבה לירוק וצמחייה לא תמצאו אצל כל אדם ולכן לא כל אחד יכול להצליח בהקמת גניה. במקרה ואתם רוצים להסתייע בצוות מקצועי להקמת גינות חברת מתן גינון ופיתוח יכולים להקים יחד אתכם את החלקה הירוקה המושלמת לצרכים שלכם במהירות ובקלות.

logo בניית אתרים