מאמרים

מתקין דשא סינטטי

מתקין דשא סינטטי הוא האדם אשר יכול להפוך כל משטח או חצר שוממת לצבעונית וירוקה על ידי רצף של פעולות פשוטות. אם התחלתם בתהליך עיצוב הגינה או החצר שלכם והצעד המתבקש הוא לבחור בין דשא סינטטי לטבעי רוב בעלי הנכסים בוחרים בדשא סינטטי בשל המעלות הרבות שלו. כאשר בחרתם את סוג הדשא אתם צריכים לתאם את הגעתו על מתקין דשא סינטטי על מנת לבצע את העבודה בצורה מקצועית וללא פגמים. חברת מתן גינון ופיתוח מחזיקה לטובת לקוחותיה בהתקנת דשא סינטטי אשר מבצע כל התקנה במקצועיות ומהירות.


מה כוללת עבודתו של מתקין דשא סינטטי?

חלק מהגדרות התפקיד של מתקין דשא סינטטי כוללות:

  1. התאמת גודל המשטח – בחינה של כל שטח החצר והתאמה מדויקת של המשטח הנבחר לחצר. כולל יצירת פנאלים וחיתוך נכון של המשטח במיקומים אסטרטגיים.
  2. הכנת היסודות – באם מדובר על חצר, יש לקבע יסודות עץ אשר יחזיקו את המשטח וימנעו קריסה של כר הדשא בעתיד.
  3. פיזור הדבק – לעיתים התקנה של דשא סינטטי דורשת עבודת הדבקה של בסיס המשטח לרצפות או לדפנות החלל.
  4. קיבוע המשטח – לאחר ההתקנה אחריותו של המתקין לוודא כי המשטח לא זז והוא בטוח לשימוש.
  5. תיקון פגמים – במידה ויש פגמים במשטח או שאתם רוצים לתקן חלק בלוי, אתם יכולים להיעזר במתקין למשימה.

דשא סינטטי – תפאורה מושלמת לבית המגורים שלכם

זריקה של צבע טבעי לתוך בית המגורים שלכם לא חייבת להיות כרוכה בעבודת גינון קבועה ומאתגרת. על ידי התקנה של דשא בחצר, במרפסת או בגג הבית אתם זוכים להביא את האווירה הקיימת בפארק השכונתי אל תוך החלל הפרטי שלכם מבלי להתמודד עם תופעות מזיקים, לכלוך או השקעה בזמן טיפוח. זו בהחלט בחירה נבונה גם למי שמגדל ילדים ורוצה ליצור להם שטח משחק בטוח. חברת מתן גינון ופיתוח מציעה לכל לקוחותיה להסתייע בשירותי מתקין דשא סינטטי מקצועיים ואחראיים. אנו מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר עם החומרים המתקדמים ביותר ותוך עמידה בלוח הזמנים.

מתקין דשא סינטטי
גינון ופיתוח, גנן, דשא סינטטי, הקמת גינות
logo בניית אתרים