מאמרים

מה כוללת אחזקת גינות?

אחזקת גינות הינה חיונית במידה ואתם מעריכים את הגינה שלכם ורוצים לשמור עליה. חברת "מתן גינון ופיתוח" תשמח לסייע לכם בכל נושא של תכנון, עיצוב ואחזקה של גינות ברמה גבוהה. חברתנו מונה צוות מקצועי, אמין ומיומן אשר בעל ניסיון רב שנים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולהעניק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר לכם ולגינה שלכם. לגינה שלכם מגיע הטיפוח הטוב ביותר ואנו נשמח לסייע בהענקה שלו.

אחזקת גינות כוללת פעולות רבות שהן לא רק השקיה של הצמחים ששתלתם. על מנת להבטיח כי הגינה שלכם תמיד תוכל להיראות במיטבה, צריך לדאוג גם לנקודות הבאות:

  • ניכוש עשבים – זוהי פעולה מחייבת במידה ואתם מעוניינים לשמוע על הגינה שלכם עשירה בצמחייה אותה אתם בחרתם. צמחים ועשבים שוטים רבים עלולים להופיע עם הזמן ויש לטפל בעשבים הללו על מנת לשמור על מראה גינה אשר מבוקש על ידכם.
  • דישון של האדמה – על מנת לוודא כי הצמחים שלכם מקבלים את כל הנוטריינטים להם הם זקוקים, עולה הצורך לוודא כי הם מקבלים את הדשן המתאים עבורם. גנן מקצועי יכול לעזור לכם לבחור את סוג הדשן המתאים ביותר עבורכם.
  • הגנה מפני מזיקים – חרקים שונים ובעלי חיים דוגמת מכרסמים, עלולים להוות סכנה לגינה שלכם. על מנת להיפטר מן המזיקים הללו עולה הצורך למצוא את השיטות היעילות והבטוחות ביותר להדברה, בין אם כימית או ביולוגית. כל גינה ומה שמתאים לה. 

גינה מטופחת לכל דורש

גינה מטופחת ורעננה יכולה להיות הפינה המיוחדת שלכם גם בעיר הגדולה והסואנת. במידה ואתם מעוניינים להקים את הגינה המלבלבת ביותר או לאתר שירותי אחזקת גינות מקצועיים, חברת "מתן גינון ופיתוח" זו הכתובת הנכונה עבורכם. חברתנו עוסקת בכל תחום עיצוב, הקמת ותחזוקת הגינות עבור מגוון רחב של לקוחות, החל מגני אירועים, מתחמים ציבוריים, בתים פרטיים וגם מוסדות עסקיים שונים. צרו קשר עוד היום וגלו עוד על מגוון הפרויקטים בהם עסקנו במהלך השנים.

הקמת גינון, עיצוב גינות, גינות גג, הקמת גינות
logo בניית אתרים