מאמרים

מה חשוב לדעת על גינות גג?

חברת "מתן גינון ופיתוח" מתמחים מזה שנים רבות בתכנון, עיצוב והקמה של גינות. הן בחצר הבית והן בתור גינות גג. הרעיון אולי נשמע משונה, אך בעולם בו השטחים הפרטיים על הקרקע הולכים ומצטמצמים, הרי שזה היה רק טבעי להרים את הגינות אל גגות הבתים ולאפשר להן חשיפה מלאה לשמש, ולנו את ההזדמנות להשיב מעט טבע אבוד אל חיי היום יום שלנו. 

גינות גג עלולות להישמע לאחדים מאתנו כרעיון מוזר, אך כיום אנו יכולים לראות כי בכל רחבי העולם אנשים כבר אימצו את הרעיון. האם גם אתם הולכים להיות הבאים בתור?

  • גינות גג אינן רעיון חדש בעולם. מזה שנים רבות אנשים מכל רחבי העולם מגדלים על גגות בתיהם צמחי תבלין ומרפא, מחזיקים אדניות ומייצרים עבור עצמם פירות וירקות טריים ומזינים.
  • יצירה של גינת גג מאפשר לכם לנצל בצורה מקסימלית את כמות האור הטבעי. כך תוכלו לחסוך ביצירה של אור מלאכותי והפניית האדניות שלכם לחלון הנכון. כלל שטח הגג עומד לרשותכם.
  • חשוב לוודא כי הגג המדובר יכול לשאת בעומס הצפוי. בדקו גם עם השכנים והגורמים המתאימים מרשויות העירייה כי גג הבניין שלכם אכן יכול להתאים לשם הקמה של גינה עליו.
  • וודאו כי חברת הגינון הנבחרת על ידכם הינה בעלת הניסיון הדרוש לשם הקמת פרויקט מורכב שכזה. החל מהקמה של מערכת השקיה יעילה ועד לעיצוב מדויק על פי הדרישות והצרכים שלכם.

גינה בהתאמה אישית

גינות גג הן האפשרות שלכם להמשיך את העיצוב של כל הבניין אל הגג. שם ליצור את פינות הישיבה המפוארות והמפנקות ביותר. תוכלו ליצור פינה בה תגדלו תבלינים או אפילו מזרקה קטנה לקישוט. כל שנותר לכם לעשות כעת הוא ליצור קשר עם חברת "מתן גינון ופיתוח" ויחד ליצור את העיצוב המושלם עבור הגינה החדשה שלכם. יחד תבחרו בסגנון עיצוב מיוחד אשר תואם את אופי דיירי הבניין ויכול להמשיך ולפרוח לכל אורך השנה. 

מה חשוב לדעת על גינות גג?
גינות גג, עיצוב גינות, עבודות גינון, הקמת גינות
logo בניית אתרים