מאמרים

התקנה של דשא סינטטי – כל היתרונות

חלק מהשירותים אשר מעניקה חברת "מתן גינון ופיתוח" כוללים גם התקנת דשא סינטטי. חברתנו עוסקת בתכנון, עיצוב והקמה של גינות לכל דורש. כך תוכלו לקבל את הגינה המושלמת עבורכם ללא מאמץ. צוות העובדים המנוסה שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לסייע בתכנון העיצוב המדויק אשר מתאים לכם ובביצוע המקצועי אשר יבטיח תוצאות מרהיבות לכל גינה. 

אם אתם עדיין תוהים בשביל מה אתם צריכים דשא סינטטי, ככל הנראה עדיין לא שמעתם על מגוון היתרונות שלו. 

  • ביי ביי אלרגיות – אנשים רבים מגלים כי הם למעשה אלרגיים לדשא. אך במידה והם רוצים גינה, הם לא חייבים לסבול. התקנה של דשא סינטטי יכולה לפטור אתכם מן האלרגיות שלכם ועדיין לאפשר לכם ליהנות מנוף ירוק מרהיב. 
  • תחזוקה אפסית – כל דבר חי, גם הדשא הטבעי, דורש תחזוקה שוטפת. בין אם מדובר על השקיה, כיסוח או אפילו רכישה של חומרים שונים לשם ריסוס והדברה. אך בשעה שמדובר על דשא סינטטי, הרי שאין לכם צורך לתחזק אותו. העלות היחידה תהיה עלות ההתקנה. 
  • מראה אחיד ומהודר – כל סוג של צמחיה, לרבות הדשא, עלולה לעיתים להיות קשה לתחזוקה. כך שבמהרה אתם תגלו אזורים "קרחים" מדשא. בשעה שאתם מתקינים דשא סינטטי אתם פוטרים את עצמכם מן הבעיה הזו, כיוון שהוא יהיה ירוק עד ולא ינבול או יתייבש. 

אל תוותרו על עבודה מקצועית

התקנה לא מקצועית של דשא סינטטי עלולה לפגוע בטיב הדשא עצמו וביכולת שלכם ליהנות ממנו. כמו כל עבודת גננות אחרת, גם את העיסוק בדשא הסינטטי מומלץ להשאיר לידיהם המקצועיות של חברת "מתן גינון ופיתוח". בעת ביצוע ההתקנה, אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים, אלו אשר יבטיחו את אחידות המשטח, חיתוכים מדויקים והגימור המקצועי ביותר לעבודה כולה. כך שאתם תוכלו ליהנות מן התוצר המוגמר האיכותי ביותר. צרו קשר עוד היום והצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח לענות על כל שאלה שעשויה להתעורר בנושא. 

התקנה של דשא סינטטי – כל היתרונות
גינון ופיתוח, דשא סינטטי, עבודות גינון, הקמת גינות
logo בניית אתרים