מאמרים

התקנה של דשא סינטטי בגינה

בעלי גינות מוצאים עצמם לא פעם מיואשים מהגינה שברשותם; לא משנה כמה הם משקיעים בה, עדיין נראה שהדשא אינו צומח לשביעות רצונם. הוא אינו ירוק ואינו בריא מספיק. האלטרנטיבה הנוחה יותר היא התקנה של דשא סינטטי שבשונה מהדשא הרגיל המצריך תחזוקה תובענית ורציפה – הוא נראה טוב יותר, ולא מצריך טיפול רציף על מנת לשמור על המראה הנקי שלו.


שלבי התקנה של דשא סינטטי בגינה

רבים בוחרים לשדרג את הגינה שלהם, ופונים לחברת גינון מקצועית המבצעת התקנת דשא סינטטי וכך, להפוך את הגינה שלהם ליפה ומטופחת יותר, באפס מאמץ! אז איך זה בעצם קורה?

  • הכנת המשטח הייעודי – במידה ובשטח הייעודי כבר צמחו דשא וצמחיה, יש לבצע ריסוס בקוטל עשבים ולהמתין שבוע עד עשרה ימים. כמו כן יש לנקות את השטח מעצמים לא רצויים אחרים כגון אבנים, שורשים ועוד. בנוסף, נבצע חישוף של השטח במטרה להשוות בין גובה הדשא הסינטטי, והמשטחים איתם הוא גובל. (פרקטים, דק עץ ועוד.)
  • יצירת תשתית – בשלב זה נפרוש יריעה אוורירית חדירה למים שמטרתה להעניק לדשא הסינטטי שכבת הגנה נוספת המונעת צמיחת עשבים שוטים.
  • פרישת מרבדי הדשא – בשלב זה נפרוש את יריעות הדשא, כשהסיבים פונים לאותו כיוון – דבר זה ייצור אחידות במראה הדשא.
  • התאמה והדבקת הדשא – שלב ההתאמה נוגע למקרים בהם יהיה צורך ביותר מיריעת דשא אחת; יש לוודא שהן חופפות בפס החיבור, ולהימנע ממצבים בהם היריעות עולות זו על זו, ומרווחים גדולים מידי. בשלב ההדבקה נוודא שהיריעות במקומן, ונהדק את ההדבקה ע"י דריכה עדינה על השטח שהדבקנו.
  • קיבוע והברשת הדשא – קיבוע הדשא יתבצע בעזרת יתדות מיוחדים שאינם מחלידים בעת מגע עם מים. את ההברשה נבצע נגד כיוון הסיבים, בדרך כלל בעזרת מברשת חשמלית אך גם מטאטא כביש או מברשת קשה רגילה יבצעו את העבודה.

מתן עיצוב גינות – משדרגים את הגינה שלכם

אנו בחברת מתן עיצוב גינות עוסקים בכל תחומי הגינון ברמה הגבוהה ביותר, כך שאם ברצונכם להפוך את הגינה שלכם לפינת חן יפהפייה ללא כל מאמץ, צרו עמנו קשר ואנו נגיע עד אליכם; נמדוד, נתאים ונבצע את התקנת הדשא הסינטטי שישדרג את הגינה שלכם, ללא כל מאמץ!

התקנה של דשא סינטטי בגינה
דשא סינטטי, עיצוב גינות, גינון, גנן
logo בניית אתרים