התקנת דשא סינטטי

דשא הוא דבר הכרחי כאשר מדובר בגינות פרטיות או ציבוריות. הדשא נראה לעיתים כבסיס לגינה כולה, אך בעוד שדשא רגיל מצריך טיפול תובעני של תחזוקה הכוללת שמירה מפני חרקים ומזיקים, כיסוח וגיזום מדי פרק זמן כלשהו, ישנה אלטרנטיבה נוחה וטובה הרבה יותר לדשא הרגיל. דשא סינטטי הינו דשא במראה טוב יותר ממראה דשא רגיל וכן, דשא אשר לא מצריך רמת טיפול ותחזוקה שוטפת בכדי לשמור על מראהו טוב. כיום רבים בוחרים בדשא סינטטי לגינה שלהם על פני דשא רגיל.

התקנת דשא בגינה
התקנת דשא בגינה
התקנת דשא בגינה

מדוע להתקין דווקא דשא סינטטי?

אם אתה מוצא את עצמך תוהה מה יהיה עם הדשא הרגיל בגינתך ולא מבין מדוע הוא לא יפה וירוק כמו דשא אחר שאתה רואה במגרשי הכדורגל , בבריכות השחייה או בשלל מתחמים ציבוריים ובתים פרטיים אחרים, יתכן שמקור התשובה הוא פשוט ביותר- כאשר מדובר בדשא אשר נראה טוב מאוד, לרוב יהיה מדובר בדשא סינטטי. דשא סינטטי הינו דשא בעל מראה ירוק וטוב יותר מדשא רגיל וכן, הדשא הסינטטי לא צריך פעולות תחזוקה כמו כיסוח, שמירה מפני מזיקים וחרקים שונים, עיצוב, גיזום וטיפוח כמו שדורש הדשא הרגיל. הדשא הסינטטי עשוי מרבדים ירוקים, אותם מתקינים על פני הקרקע. בגינה. הדשא נראה טוב לכל אורך השנה ובכל עונות השנה. יש להתקין את הדשא הסינטטי בכל מקום בצורה המקצועית והטובה ביותר, בכדי שהוא יראה הכי טוב וישמור על מראהו הטוב לאורך זמן.


במי כדאי לבחור עבור התקנת דשא סינטטי?

אם גם אתם רוצים דשא סינטטי בגינה בביתכם, כדאי מאוד שתבחרו בטובים ביותר לצורך התקנת דשא סינטטי. מתן גינון ופיתוח הינה חברה העוסקת בכל פעולות הגינון ברמה הגבוהה ביותר ובצורה הטובה ביותר. התקנת דשא סינטטי על ידי מתן גינון ופיתוח תסב את המראה האידאלי לגינה שלכם ותעניק לגינה שלכם מראה של דשא רענן ואיכותי, הדורש מינימום של טיפול בכל עונות השנה.

צרו קשר עם מתן גינון וטיפוח וגם הדשא שלכם יהיה ירוק, נוח ונעים.


התקנת דשא סינטטי על גג

עיצוב גגות מתחיל ביצירת מראה מקום מוקפד אשר לרוב בא לידי ביטוי בתהליך התקנת דשא סינטטי על גג המבנה. לדשא הסינטטי יתרונות רבים והבחירה בו אל מול אחזקה של כר דשא טבעית על פניו היא הרבה יותר כלכלית והיגיינית. ועדיין לא כל הלקוחות משוכנים כי דשא סינטטי הוא הבחירה האולטימטיבית לעיצוב הגג שלהם. במיוחד בשביל אותם הלקוחות אנחנו, צוות חברת מתן גינון ופיתוח אספנו לכם את כל הסיבות לביצוע התקנת דשא סינטטי על גג המבנה שלכם.


חמש סיבות מעולות לבצע התקנת דשא סינטטי על גג מבנה:

  1. היגיינה – כר הדשא הסינטטי לא מהווה בית גידול לחרקים או חיידקים שונים. התקנת דשא סינטטי על גג מאפשר לכם לשכב על הדשא בראש שקט מבלי לחשוש מקיומם של מזיקים שונים.
  2. טיפול – דשא סינטטי לא דורש שום טיפול מלבד ההתקנה הראשונית. מדובר אם כך במעין רהיט גן נוסף מבחינתכם והוא לא מצריך שום התייחסות.
  3. עמידות – את הדשא הסינטטי ניתן לשמור ברמת אחזקה גבוה לאורך שנים. גם אם אתם מבצעים פעילות ספורטיבית קבועה או משחקים עם הילדים בפראות על המשטח, סביר שהוא יישמר ללא פגע.
  4. עלות – אל מול עלויות התחזוקה הגבוהות של דשא טבעי, עלות הרכישה וההתקנה של דשא סינטטי היא זעומה וחד פעמית.

התקנה אחת לכל החיים

התקנת דשא סינטטי על גג בית המגורים שלכם מאפשרת לכם ליצור אווירה ולשמור על נראות הגג במצב שיא גם אם אין לכם רצון להשקיע בגינה או צמחייה חיה. אתם יכולים בקלות לרכוש את הדשא ועל ידי התקנה מהירה להפוך את המצב הזמני לקבוע ולהוסיף צבע לבית שלכם. ההתקנה לא דורשת השקעה של זמן או חומרים מיוחדים ובמרה הצורך ניתן לתקן חלקים מהמשטח כולו. צוות חברת מתן גינון ופיתוח מאפשר ללקוחות החברה לבחור את מצע הדשא הסינטטי המתאים לכם מתוך מגוון רחב. אנו מבצעים את ההתקנה במועד שנוח לכם ומבטיחים לעבוד בצורה מקצועית ומהירה ככל הניתן כדי לספק לכם את המוצר האיכותי ביותר.

logo בניית אתרים