מאמרים

גינת גג

גינת גג מעוצבת בהתאמה אישית

לא משנה היכן מתכננים ומקימים אותה, גינה יפה ומטופחת תשדרג כל מתחם בו היא מותקנת. לא תאמינו, אפילו מעל לקרקע! לאחרונה נחת בארצנו טרנד, שברחבי העולם הוא כבר מוכר ואהוב. דיירים רבים מבקשים להתקין בבניין או בבית הפרטי בו הם חיים, גינת גג שתהפוך את גג הבניין הישן שלכם לפינת חן פסטורלית שנעים לשבת בה באוויר הפתוח, מבלי להתרחק מהבית! 


יתרונותיה של גינת גג

גינת גג הינה טרנד שהפך לחלוטין את עולם הגינות; כעת אנו יכולים ליהנות מהשמש החמימה, מאוויר נקי וסביבה רגועה גם מבלי לנסוע עד הפארק העירוני הרועש. כמובן, שהליך התכנון הינו שונה בתכלית מגינת קרקע, ועל מנת שהתהליך יתבצע בצורה המקצועית ביותר, נרצה להיוועץ באיש מקצוע מומחה שיבצע את העבודה עבורנו. מדובר בתהליך ארוך הדורש לא מעט תכנון, אך בסופו של דבר התוצאה המתקבלת שווה הכל, וטומנת בחובה כל כך הרבה יתרונות:

  • ניצול חכם של שטח שלרוב אינו נמצא בשימוש.
  • שדרוג מראה הגג; לא חשוב עד כמה ישן ונטוש הוא.
  • פרטיות.
  • אם מדובר בגג בבניין עירוני, הרי שגינת גג בעיר מסייעת בניקוי זיהום האוויר.
  • אם מדובר בבניין ללא מרפסת, גינת גג הינה לרווחת כל הדיירים.
  • חשיפה טובה לשמש ולאוויר הפתוח.

מוסיפים קצת חיים לבניין המגורים

חברת מתן עיצוב גינות הינה בעלת ניסיון רב בתחום הגינון – כולל מקרים מיוחדים של גינות גג! אנו נבחן לעומק את מקום מגוריכם; האם אין רטיבות בגג, כיצד לאטום את הגג במקרה הצורך מבלי לפגוע בגינה החדשה או בדיירים, ועוד. לאחר מכן נפתח בשלב העיצוב של הגינה המושלמת בהתאם לדרישות הדיירים ותנאי הסביבה. צרו עמנו קשר והבטיחו לעצמכם גינה ייחודית במינה!

גינת גג
גינון ופיתוח, גינות גג, עבודות גינון, הקמת גינות
logo בניית אתרים