מאמרים

איך לבצע תחזוקת גינה בצורה מקצועית ?

כשהצמחים מתחילים לצמוח, מגיע הזמן לסנכרן אותם עם קצב העונות ולהקפיד על שגרת גינון. בחברת מתן, עיצוב ותכנון גינות, אנחנו קוראים לתהליך זה אחזקת גינות.

אבל אנחנו לא רק מתחזקים את הגינה, אנחנו מספקים שירותים שמסייעים לה לפרוח. עם השירות שלנו, הגינה שלכם תיראה תמיד יפה, מטופחת ומזמינה.

אחזקת גינות מתחילה עם הבנה ביסודות העשבים

עשב שוטה הוא כל צמח בגינה שלא התכוונתם לגדל. עשבים חשובים לנוף הטבעי, עם מניעת שחיקה ויצירת תנאים לצמחים נוספים להשתרש. אבל אם לא בודקים אותם בגינה, הם מפריעים לצמיחת הצמחים והפרחים שאתם מעוניינים לגדל.

מומחי גינון שמספקים שירותי אחזקת גינות מתמחים בניכוש עשבים מקצועי שמאפשר לשמור על ניקיון הגינה והמראה היפה שלה.

שמירה על בריאות הצמחים והפרחים

גנן מקצועי מסייע לשמירה על לחות הצמחים והפרחים, מפחית את הצורך בניכוש העשבים, ומכניס חומרים מזינים לאדמה. הגנן מעצב גינות בצבעים ובסגנונות שונים, מה שמאפשר לכם להתאים אישית את סגנון עיצוב הגינה המועדף עליכם.

תכנון ערוגות פרחים

גנן מקצועי שמספק שירותי אחזקת גינות, משתמש בשבבי עץ, בקליפות ובאבנים קטנות או מרוסקות לשמור על ערוגות הפרחים, השיחים והעצים מפני טחב. החיפוי מספק לגינה מראה יפה ומגובש ומזין את האדמה כשהיא מתפרקת לאט.

גנן מקצועי מתכנן גם גינת ירק לחובבי ירקות אורגניים, ומדריך את בעלי הבתים לשתילת עגבניות או פלפלים, או כל ירק מועדף אחר.

השקיית גינות

אין ספק שהשקיה היא המשימה החשובה ביותר בתהליך אחזקת גינות לאורך כל העונות. לכל צמח יש את הצרכים שלו. בתחילת העונה, ניתן לקבץ יחד צמחים שיש להם צרכי השקיה דומים כדי להקל את התהליך. צינורות השקיה או התקנת ממטרה עם טיימר הן שיטות קלות להקפיד על השקיה קבועה.

בשורה התחתונה, עם תחזוקה נכונה, הגינה שלכם תיראה מדהים כל השנה

למומחים בחברת מתן, שירותי ייעוץ, תכנון, הקמת ועיצוב גינות, יש את הידע המקצועי שמבוסס על שנים של ניסיון בתחום, להמליץ לכם על השיטות הטובות ביותר של אחזקת גינות, כך שהגינה שלכם תיראה מדהים לאורך כל השנה.

גינון ופיתוח, תחזוקת גינה, עבודות גינון, הקמת גינות
logo בניית אתרים