מאמרים

אחזקת גינות פרטיות

איש אינו אוהב לעבור ליד הגינה הציבורית ולגלות שהיא מוזנחת; הפרחים נבולים, הדשא צמח פרא, ענפים ארוכים מידי מפוזרים לכל עבר. יש משהו עצוב בגינה מוזנחת. בדיוק במטרה למנוע מצב זה, פועלות חברות אחזקת גינות המיומנות בשמירה על הגינות ברחבי הערים בארץ נקיות, בריאות ומלבלבות. המומחים לגינון פועלים בעזרת מכשור מתקדם, ניסיון רב שנים והכרת כל עולם הגינון.


אחזקת גינות בצורה מקיפה ומקצועית

אחת המתנות היפות ביותר שאדם יכול לתת לעצמו, היא שעה של ישיבה בחיק הטבע, בפינה רגועה ומטופחת – גם באמצע העיר הסואנת. בין אם ברשותכם בית פרטי, או דירה בקומה חמישית ללא גינה, באפשרותכם לתכנן ולייצר גינת קרקע או גינת גג, בהתאם לדרישותיכם ולתנאי השטח. את אחזקת גינות השאירו למומחים בתחום הגינון שיבצעו את הפעולות הבאות באופן שוטף על מנת לבצע את המשימה:

  • גיזום ענפים ארוכים שהורסים את האסתטיות והיופי במקום, וכן עלולים להוות סכנה.
  • דישון האדמה במטרה לספק לשתילים והצמחים את המינרלים שהם זקוקים להם.
  • כיסוח דשא בזמנים קבועים לשמירה על בריאות הגינה וטיפוחה.
  • בדיקה שוטפת של מערכות ההשקיה במקום.

מתן עיצוב גינות – הכתובת שלכם לגינה המושלמת!

לא משנה אם אתם חיים בבית פרטי או דירה בגורד שחקים, אנו בחברת מתן עיצוב גינות עומדים לרשותכם! יחד, נבחן את תנאי השטח יחד עם ציפיותיכם מהגינה העתידית, ונתחיל במלאכה. בסופו של דבר תעמוד לרשותכם הגינה שתמיד חלמתם עליה, וגם כאן עבודתנו לא תיגמר. הצוות המקצועי שלנו מציע שירותי אחזקה לגינות ברמה הגבוהה ביותר. אל תוותרו על השלווה שלכם, צרו עמנו קשר ואנו נגיע עד אליכם – יחד נגשים את החלומות שלכם לפינת חן פרטית משלכם! צרו קשר עוד היום עם מתן עיצוב גינות.

אחזקת גינות פרטיות
גינון ופיתוח, אחזקת גינות, עבודות גינון, הקמת גינות
logo בניית אתרים