מאמרים

אחזקת גינות גג

אחזקת גינות גג הוא פרויקט שונה בתכלית מכל טיפול בצמחייה אשר ממוקמת על קרקע טבעית. העבודה על גינות אשר ממוקמות על הגג חייבת לקחת בחשבון את העובדה שאין קשר ישיר לאדמה ואתם צריכים לספק לצמחים בצורה סינטטית את כל הדרוש להם לגדול. לפיכך מדובר בעבודת דישון, השקיה וטיפוח קבועה של כל שטח הגינה והיא דורשת השקעה כמעט יום יומית מבעלי הגינה. אחזקת גינות גג לאורך זמן היא משימה שלא מתאימה לכל גנן מתחיל ואתם יכולים לפנות לשירותי חברת מתן גינון ופיתוח. צוות החברה יעזור לכם להקים ולטפל בכל סוגי הגינות גם אם תנאי המחייה אינם אידיאליים.


אחזקת גינות גג – שמים את הדגש על הסביבה המלאכותית

הקמת גינות גג היא לא פעולה טבעית, ולכן אנו צריכים לפעול על מנת להקים את כל התנאים הנדרשים לצמחים על מנת להתקיים על הגג. כדי לעשות זאת נדרשות עבודות הכנה על מנת לנקות את הגג ולוודא כי אין פגמים במערכות הצנרת ואין נזילות מים. לאחר מכן יש לבחור את המצע עליו נשתול את הצמחים- בהתאמה לסוגי הצמחים ודרישות הדישון של כל צמח. בחירה מושכלת ויצירת שילובי גידולים איכותיים גם היא חיונית לשגשוג הגינה. ובל לנו לשכוח כי על גגות הבתים חשופים הצמחים לאור ישיר ולעיתים חזק מאוד של שמש. במידת הצורך יש להתקין יריעת בד לכיסוי המרפסת מאור ישיר.


מפשטים את התהליך

אם כל הדרישות הנחוצות להקמת כמו גם אחזקת גינות גג לאורך זמן, אין זה ברור מאילו שכל אדם יוכל להחזיק גינת גג לאורך זמן. סיוע של צוות גננים מקצועי בעל מיומנות בסוגי צמחייה שונים ובתנאי אקלים שונים, יכול בהחלט להיות מענה הוגן לגינה שלכם. על מנת להתמודד עם דרישות הדישון והאחזקה של הצמחים כמו גם עם תופעות חום או קור קיצוניות צריך לספק המון שעות עבודה לגינה. חברת מתן גינון ופיתוח עוסקת בתהליך אחזקת גינות גג לכל לקוח אשר מבקש סיוע מקצועי ואחראי בשטח הגינה שלו, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים.

אחזקת גינות גג
גינון ופיתוח, גנן, גינות גג, הקמת גינות
logo בניית אתרים