100% שביעות רצון

ניסיון וידע רב

מתן גינון ופיתוח

ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף, המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת החלומות שלכם!

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

  אודות

  חברת " מתן גינון ופיתוח תכנון וייעוץ – מתמחה בתכנון, הכנה ועיצוב גינות. החברה מונה צוות מקצועי אמין ומיומן ובעל ניסיון ארוך שנים. לאורך השנים התמחנו בעיצוב גנים, אולמות אירועים, כנסים, אולמות קטנים ובתים פרטיים. עבודותנו כוללת את כל השלבים :תכנון, הכנה וביצוע כל מערך הגינון-תשתיות, פיתוח, שתילה, השקיה וכן טיפול לאורך זמן על פי דרישת הלקוח.

  מומחים בתכנון, הכנה ועיצוב גינות, תאורת גן וגגות

  עיצוב גינות עם מתן גינון

  מומחים בתכנון, הכנה ועיצוב גינות, תאורת גן, גגות ותחזוקה

   מאות פרוייקטים מוצלחים מאחורי "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי"

   דוגמאות לעיצובים ועבודות של "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי", ניתן לראות במאות גינות בבתים פרטיים מאזור זיכרון ובנימינה ועד רמת השרון-ראש העין. אנחנו עובדים ביישובים כגון קיסריה, סביון וארסוף וגם במושבים ובתי קרקע באזור השרון, עמק חפר, חדרה, זיכרון יעקב, פרדס חנה ובנימינה.

   יחד עם זאת, החברה שמחה גם לבצע עיצובים ותכניות של מעצבים אחרים. דוגמה לכך הוא ביצוע הגנים בפארק המסחרי של גן שמואל, בחאן זערוניה (בנימינה) וכן בעשרות בתי קרקע ווילות מאזור המרכז ועד בנימינה.

   הגינות והגנים של "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי", מתאפיינות ביצירתיות וחשיבה מקורית יחד עם נכונות גדולה להקשיב ללקוח, על מנת לספק לו גינה שעונה לצרכיו והולמת את חלומותיו. גינות שהן שילוב מאוזן ומושלם של פשטות ותחכום, התאמה בין חלומות לתקציב, חשיבה "מחוץ לערוגה" בעת הצורך, רמת ביצוע גבוהה והמון אהבה והקשבה למחזוריות של הטבע, לצומח ולנופי הארץ.

   חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים