אודות

חברת " מתן גינון ופיתוח תכנון וייעוץ – מתמחה בתכנון, הכנה ועיצוב גינות. החברה מונה צוות מקצועי אמין ומיומן ובעל ניסיון ארוך שנים.


לאורך השנים התמחנו בעיצוב גנים, אולמות אירועים, כנסים, אולמות קטנים ובתים פרטיים. עיצוב גינות במרכז אנו במתן גינון ופיתוח מציעים קו חדש ומדרני ושילוב אופטימלי בין המבנה והגינה.


חיבור מדשאה לשטחים מרוצפים עם צמחיה רב שנתית וארוגות פרחים צבעוניות, כאשר הדגש הוא על משחקי צבע ושילוב של צמחיה ארץ ישראלית לצדי דקלים וצמחיה טרופית. לדקורציה מושלמת אנו משתמשים באביזרי נוי, כדים משלובים, מסלעות ותאורת גינה .


מה שבטוח כדאי לכם לעשות, זה לפנות אל המומחים בתחום כדי לקבל שירות של עיצוב גינות. אין כל טעם לנסות לעצב את הגינה לבד אם אין לכם ניסיון בכך, ולכן בהחלט כדאי לפנות אל המומחים.

מתחייבים לאחריות ולאמינות מלאה בכל העבודה!!

גינה מטופחת צבעונית


מאות פרוייקטים מוצלחים מאחורי "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי"

דוגמאות לעיצובים ועבודות של "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי", ניתן לראות במאות גינות בבתים פרטיים מאזור זיכרון ובנימינה ועד רמת השרון-ראש העין. אנחנו עובדים ביישובים כגון קיסריה, סביון וארסוף וגם במושבים ובתי קרקע באזור השרון, עמק חפר, חדרה, זיכרון יעקב, פרדס חנה ובנימינה.


יחד עם זאת, החברה שמחה גם לבצע עיצובים ותכניות של מעצבים אחרים. דוגמה לכך הוא ביצוע הגנים בפארק המסחרי של גן שמואל, בחאן זערוניה (בנימינה) וכן בעשרות בתי קרקע ווילות מאזור המרכז ועד בנימינה.


הגינות והגנים של "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי", מתאפיינות ביצירתיות וחשיבה מקורית יחד עם נכונות גדולה להקשיב ללקוח, על מנת לספק לו גינה שעונה לצרכיו והולמת את חלומותיו. גינות שהן שילוב מאוזן ומושלם של פשטות ותחכום, התאמה בין חלומות לתקציב, חשיבה "מחוץ לערוגה" בעת הצורך, רמת ביצוע גבוהה והמון אהבה והקשבה למחזוריות של הטבע, לצומח ולנופי הארץ.


logo בניית אתרים