שיבת ציון 55 ראשל"צ

עיצוב גינות גג

עיצוב גינות גגגינה היא דבר אשר ידוע כי הוא מסב לכל מתחם אשר בו הוא מצוי לא מעט יופי, חן ופסטורליות של טבע. הגינות המוכרות והסטנדרטיות הינן גינות המוקמות על הקרקע, אולם כיום ישנו טרנד חדש ועדכני אשר הופך את עולם הגינות למשהו מיוחד ביותר. עיצוב גינות גג הינו דבר אשר רבים בוחרים בו בכדי להפוך את גג ביתם למתחם מרהיב ופסטורלי. עיצוב גינות גג אינו דומה לעיצוב ותכנון גינות על הקרקע ולכן, בכדי ליצור לעצמך גינה על גג ביתך, יש לבחור בגנן מומחה ומקצועי באופן ספציפי בעיצוב גינות גג.

מהי גינת גג?

גינת גג היא גינה אשר דומה באופייה ובמראה שלה לגינה אשר מוקמת על הקרקע, אולם, הגינה מוקמת על הגג. בכדי ליצור גינת גג, יש צורך לבחון היטב ראשית האם אופי ומבנה הגג מתאים ליצירת גינה עליו. שנית, יש לוודא האם אין רטיבות בגג. במידה ויש רטיבות בגג, יש צורך להיעזר באיטום הגג באופן כלשהו בכדי למנוע את הרטיבות שיכולה לפגוע בגינה. כמו כן, לא כל סוגי הפרחים מתאימים לשתילה כל גג ולכן, חשוב לבחור את הפרחים המתאימים לגג, אשר יפרחו ויסבו לגינה מראה טוב. בנוסך לכף, כמובן שיש להיעזר בתאורה כלשהי המייפה את הגינה בגג ובעוד אלמנטים דקורטיביים נוספים שיסייעו לגינת הגג שלכם להיות מושלמת

עיצוב גינות גג מושלמות – מתן גינון הפיתוח

מתן גינון ופיתוח הינה החברה הטובה ביותר בתחום הגינון על כל רבדיו. גם כאשר מדובר בגינות מיוחדות על הגג, הצוות המקצועי של החברה יסייע לך ליצור את הגינה המושלמת בהתאם לתנאים הרלוונטיים הנתונים בגג לצורך הקמת הגינה. הצוות המקצוע יבחן את מבנה הגג ומראהו ולאחר מכן יחל בכל הפעולות הרלוונטיות הדרושות להקמת גינת הגג בצורה יעילה ואיכותית.

צור קשר עם מתן גינון ופיתוח וצור לעצמך גינת גג מושלמת.

עיצוב גינות גג ומרפסת

 

צור קשר
השאר\י פרטים
ונחזור אליך בהקדם
שם:
טלפון:
מייל:
קידום אתרים בגוגל בניית אתרים