שיבת ציון 55 ראשל"צ

עיצוב גינות גג ומרפסת לכל דורש

יצירה של עיצוב גינות גג הינה טרנד פופולרי במיוחד בכל רחבי העולם, אשר רק לאחרונה הגיע גם לארץ. חברת "מתן גינון ופיתוח" תעמיד לשירותכם ותשמח לסייע ליצירת הגינה האידיאלית אשר יכולה לשגשג ולפרוח גם בשעה שהיא נמצאת על הגג של הבית שלכם. חברתנו תבצע את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לוודא כי הגג שלכם אכן יכול לשאת בגינה ולא ייפגע עקב התשתיות והצמחים אשר עתידים לעטר אותו. 

 11229551_1004411756244280_3418394054872212516_n

בשנים האחרונות ניתן לראות כי אנשים רבים בוחרים לגור דווקא בערים הגדולות והמפותחות. אך בשעה שאנו מוקפים בבטון מכל עבר, כמעט ולא נשאר מקום לטבע בחיים שלנו. עיצוב גינות גג וגינות במרפסת מאפשר כיום לכל אדם להקים את הגינה המושלמת גם אם הוא גר בבניין רב קומות. 

על מנת ליצור את העיצוב המושלם עבור גינת הגג שלכם, יהיה עליכם קודם לוודא מול שאר השכנים וועד הבית כי אין התנגדויות למשימה הזו. לאחר מכן תוכלו ליצור קשר עם חברת גינון אשר מתמחה בתחום גינות הגג. יחד תוכלו ליצור את העיצוב המרשים ביותר עבור הגינה החדשה שלכם. 

כחלק מתהליך התכנון יהיה על חברת הגינון למצוא את הפתרונות היעילים ביותר עבור מערכת השקיה יעילה וחסכונית, תאורת גן שתאפשר לכם לשבת בגינה גם בערב וכמובן יצירה של המצע הטוב ביותר עליו יגדלו כל הצמחים אשר תבחרו.

עבודה למקצוענים בלבד

יצירה של גינה על גג בניין הינה משימה מורכבת אשר חייבת את מעורבותם של אנשי מקצוע מנוסים. חייבים להבין מה יהיה המשקל שהגג יוכל לשאת, הן מבחינת המשקל של הגינה והאביזרים הנלווים לה והן האנשים אשר יגיעו לבקר בה. חברת "מתן גינון ופיתוח" תשמח להציע לכם את שירותיה. חברתנו מתמחה בתחום גינות הגג ומכירה את כלל תהליך התכנון והעיצוב של גינות מסוג זה על כל פרטיה. צרו קשר עוד היום על מנת להתרשם משלל הפרויקטים הדומים אשר יצרנו במהלך השנים.

צור קשר
השאר\י פרטים
ונחזור אליך בהקדם
שם:
טלפון:
מייל:
קידום אתרים בגוגל בניית אתרים