שיבת ציון 55 ראשל"צ

התקנת דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטידשא הוא דבר הכרחי כאשר מדובר בגינות פרטיות או ציבוריות. הדשא נראה לעיתים כבסיס לגינה כולה, אך בעוד שדשא רגיל מצריך טיפול תובעני של תחזוקה הכוללת שמירה מפני חרקים ומזיקים, כיסוח וגיזום מדי פרק זמן כלשהו, ישנה אלטרנטיבה נוחה וטובה הרבה יותר לדשא הרגיל. דשא סינטטי הינו דשא במראה טוב יותר ממראה דשא רגיל וכן, דשא אשר לא מצריך רמת טיפול ותחזוקה שוטפת בכדי לשמור על מראהו טוב. כיום רבים בוחרים בדשא סינטטי לגינה שלהם על פני דשא רגיל.

מדוע להתקין דווקא דשא סינטטי?

אם אתה מוצא את עצמך תוהה מה יהיה עם הדשא הרגיל בגינתך ולא מבין מדוע הוא לא יפה וירוק כמו דשא אחר שאתה רואה במגרשי הכדורגל , בבריכות השחייה או בשלל מתחמים ציבוריים ובתים פרטיים אחרים, יתכן שמקור התשובה הוא פשוט ביותר- כאשר מדובר בדשא אשר נראה טוב מאוד, לרוב יהיה מדובר בדשא סינטטי. דשא סינטטי הינו דשא בעל מראה ירוק וטוב יותר מדשא רגיל וכן, הדשא הסינטטי לא צריך פעולות תחזוקה כמו כיסוח, שמירה מפני מזיקים וחרקים שונים, עיצוב, גיזום וטיפוח כמו שדורש הדשא הרגיל. הדשא הסינטטי עשוי מרבדים ירוקים, אותם מתקינים על פני הקרקע. בגינה. הדשא נראה טוב לכל אורך השנה ובכל עונות השנה. יש להתקין את הדשא הסינטטי בכל מקום בצורה המקצועית והטובה ביותר, בכדי שהוא יראה הכי טוב וישמור על מראהו הטוב לאורך זמן.

במי כדאי לבחור עבור התקנת דשא סינטטי

אם גם אתם רוצים דשא סינטטי בגינה בביתכם, כדאי מאוד שתבחרו בטובים ביותר לצורך התקנת דשא סינטטי. מתן גינון ופיתוח הינה חברה העוסקת בכל פעולות הגינון ברמה הגבוהה ביותר ובצורה הטובה ביותר. התקנת דשא סינטטי על ידי מתן גינון ופיתוח תסב את המראה האידאלי לגינה שלכם ותעניק לגינה שלכם מראה של דשא רענן ואיכותי, הדורש מינימום של טיפול בכל עונות השנה.

צרו קשר עם מתן גינון וטיפוח וגם הדשא שלכם יהיה ירוק, נוח ונעים.

צור קשר
השאר\י פרטים
ונחזור אליך בהקדם
שם:
טלפון:
מייל:
קידום אתרים בגוגל בניית אתרים