שיבת ציון 55 ראשל"צ

גינת גג ירוקה ופורחת

גינת גג מאפשרת עבור אנשים רבים כיום להחזיר קצת מן הטבע האבוד חזרה לחייהם. "מתן גינון ופיתוח" ישמחו לעזור לכם במשימה זו. חברתנו מתמחה בתכנון, הכנה ועיצוב גינות. הצוות המקצועי שלנו מוכשר לעבודתו ומנוסה בה ברמה גבוהה. אנו מקפידים על הענקת שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח ולקוח ונשמח לעמוד לצדכם ולסייע בהקמתה של הגינה המושלמת ביותר בעבורכם גם על גג הבית. 

 20121125_124126

כל אחד מאתנו חלם בשלב כזה או אחר בחייו על בית פרטי עם גינה קטנה ומלבלבת. אך בעוד בחרנו לעבור אל העיר הגדולה והבניינים הגבוהים שלה, הספקנו לגלות כי החלום על הגינה שלנו עלול לא להתגשם. אך אל דאגה, פיתוחים טכנולוגים ויצירתיות אנושים מבטיחים לכם כי כל חלום ניתן להגשים. הקמה של גינת גג הינה אפשרית ואפילו נפוצה מאוד בכל רחבי העולם. הבשורה החדשה הגיע לארץ לא מזמן, אך מאותו רגע הסעירה את כולם. 

כעת כל אחד יכול לזכות בגינה מלבלבת, ממש על גג ביתו. כל שיהיה עליכם לעשות הוא לוודא כי שאר הדיירים בבניין לא מתנגדים וכי מבחינה מבנית, הגג שלכם יכול לשאת העומס המשקל של הגינה יחד עם שלל החומרים והאביזרים הנלווים לה. לאחר מכן תוכלו להיעזר החברת גינון מקצועית, אשר מנוסה בתחום גינות הגג, ויחד תוכלו ליצור את העיצוב האידיאלי עבור הגינה החדשה שלכם. 

מתחברים לשכנים

רבים מאיתנו לא מכירים את השכנים. אך לאחר הקמתה של גינת גג, תוכלו למצוא את הזמן להכיר את האנשים שגרים סמוך אליכם כל אותם שנים. כך לשבת ולשוחח, על כוס קפה, בגינה החדשה והמשותפת שלכם. זהו הרגע המושלם להכיר חברים חדשים, בזמן שאתם יושבים על גג העולם, מוקפים בטבע פורח ומשקיפים על השקיעה. 

חברת "מתן גינון ופיתוח" מוכנים ומזומנים לסייע לכם בכל שלבי הקמת הגינה. החל מהנחת התשתיות הדרושות ועד להוספה של תאורת גינה מעוצבת על מנת שתוכלו ליהנות מן הגינה החדשה שלכם גם בשעות הערב והלילה. 

צור קשר
השאר\י פרטים
ונחזור אליך בהקדם
שם:
טלפון:
מייל:
קידום אתרים בגוגל בניית אתרים